WebmisS

Po půl roce((x

10. března 2012 v 22:00 | Denysek (x
Zdrawím wáás,
Tak naposled jsem zde psala 25. záři, to je trošku ubohé psát po no po půl roce!! Myslím, že za ten půl rok se toho opravdu hodně změnilo, hodně sem toho prošwihla, což mě strašně mrzíííí. Škola, prostě vyhrala, což je pochopitelné.. Docela přemýšlím, že bych teoreticky mohla sem tam nějaký článek přidat.. přece jen momentálně se nudím xD..
Koukám že by to potřebovalo, nějaký nový vzhled, ale vzhledem k tomu, že nejsem moc dobra na nějaké kouzlení s počitačovou grafikou, uvidíííme no :)
tak zatím p((x

Dnešní den - 1.září

1. září 2011 v 14:22 | Denny
*Heh*
Tak padli mi tu tak tři otazky, strašně nerada odpovidam, do komentářu na otazky, pač už je slušnost se zeptat "a co ty".. tím pádem bude další komentář a tak se to může znečístnitelnit (x... Takže ráda se zmíním na blogu:) Nu chodím do Brna na školu, která má zaměření něco ve stylu - strojaři, ekonomici apod, ale najdou se tam i umělecké obory, jako je kovář, odlívač a rytec takže chodím do 3tího ročníku na umělecký obor-rytec.. dneska mě teda trošičku vylekala praxe kterou máme mít mimo školy, vubec newm kde co a jak hledat:)..No, ale to je v celku ztm fuk.. Jinak dnešní den bych z hodnotila skvěle... až teda ráno na ty narvaný šaliny:D to bylo fakt šílený.. Ve třídě sme byly jen 45 minut, takže myslím že pohodička... a pak seděli tak dvě hodiny se spolužáky v parku, sešlo se nás tam tentokrát ..no skoro celá třída, takže to bylo tím vyjmečné a dobré!!:) Jo a teda ten "třetí dotaz" je mi 17:)
Denny

Zdravím, tak zítra to příjde(x

31. srpna 2011 v 10:01 | Denny
Zdrawíím :)
Týjo, tak zítra to začne, je to neuvěřitelný jak strašně rychle to uběhlo.. jojo prázdniny, musím ale říct že já se do školy docela těším, to "pruďení" rodiču celý dny, to je doslova parádička... Těším se na spolužáky, ale mrzí mě že asi z 6 lidí dva nedali reparát.. Co vy jak ste na tom se "školičkou"?? No myslím, že, škola se pravděpodobně ukáže i na blogu, mám tak na prd hodiny, že dokonce z úterý na středu přespím u kamarádčiné tety v Brně..:) No každopádně .. plánuju prolíst do čtvrťáku :D doufam!!.. Nu nic neska ještě brigadničím, tak snad k večeru něco přidám, ztm se mějte (:
Denny

Omlouvaaam se, a zdravíím :)

26. září 2010 v 21:25 | Denny (x
kristens.blog.cz
Achuj Ahuj (x
Taaak dami a pánové, chtĚla bych se strašne moc omluvit.. že teda, važnĚ.. sem na to hodne srala!.. Duvod je jednoznačnej.. fakt sem na to neměla čas... škola, kamaradi, muj meďa(x, Larry.. a podobne.. proste se toho strašne moc nasralo, a ja neměla čas sedět u PC, natož neco semka davat.. Sice mě to dost žralo a prtot sem se neska rozhodla, to tu dat trošičku do kupi! neříkam, že tu budu každy den, ale pokusím se.. navíc vubec nwm jak to mam  s Affs ??? ..xD nooo nwm, každopadně.. jsemka jdu určo neco hodit:)..
Ztm se mejte (x Denny (x

15-24,25,26,27 odjezd dovolená s kamarádkou

14. července 2010 v 23:33 | Denysek (x
kristens.blog.cz
Ahoj, ahoj, ahooj
Rychle rychle.. tak pánové a dámí.. eSbéé a nwm co etě .. je pul dvanácté, a ja et nehajam, no důvod je že zitra rano odjiždím s kamarádkou a jejíma rodičama do čech na dofčuuu, takže tu nebudu a ani nic nepřibide (omlouvam, se ale nemela jsem čas přednastavit články..) no tak až přijedu, vše poreferuju a budu přidávat, tak se mějte a užívejte práázdnín :)
Denny

Tričko - The Runaways

23. května 2010 v 20:42 | Denysek (x
Ahooy (x
Ty jop (x.. tk jo musím se pochlubit ... Pujčila jsem si od spolužačky, barvy na textil :).. tea, bylou a černou... a to z důvodu že jsem si chtěla napsat na tričko The Runaways (x.. myslím, že  to co jsem "vytvořila" se mi povedlo !! strašně se mi to líbí, až teda.. tričko jsem si vzala Lko, a no je stršně velky.. teda aspoň mi to tak příde.. tkže suk jako dycky (x.. no zítra si povalim koupit ětě jedno.. Uvidíme co tam napíšu tentokrát (x.. No každopáádně (x.. Těch knížek si nevšimejte.. zrovna to schlo, když jsem to fotila(x
kristens.blog.cz

"Návštěva" Brna (x

18. srpna 2009 v 19:30 | Denny
Auuujky
Tak ja se zdá, něco málo jsem přidala... Tak no na blog dávám skoro všechno o Twilight a skoro nic ohledně mě, tak to se dnešním dnem změní (x.. Nuu, thak dneska sme byy s Janiškou v Brně.. No tak jako dostala jsem pěníze za brigošku, tak jako.. bych to nebila já.. Sice sme do Brna jeli kvůli škole což sme vše splnili .. (x.. Jeli sme si vyřídit obědy, autobus, a jakýsi potvrzení o studiu.. nastupuju do prváku.. Cesta tam proběhla bžeee, sem stopovala jak dlouho jedem šalinou.. ccc 10minut, taka doba..(x a zpátky, jako no taky stálo za to.. Sme sedli na 13 místo 12, měla nás zavíst ze sokolské na hl. nádraží, no sice sme jelí dál ae v pohodě..xD sme se prošli nooo.. Nu a pak sme vlezli do Olimpie a Vaňkovky.. Už dlouho shááním tričko I♥NY a normáálně, dneska sem si ho koupila !! jako upa radost.... nu a pak sem si vydupala fialovočernou košilu .. (x taky pěknááá.. áá .. Noo jako nakupovat je fajn, když je za co, ae tea nakupovat třeba celey den, je šííleny.. Tak já sem semka svoje fotky ještě nedávala, ae tak pod perexem jsou fotky z Janííísem..(x
Perex (;

Denn[Y] - INFO

5. března 2009 v 19:24 | Denn[Y]
Ahojky
Jak ste si všimli ve škole jsem měli 3 hodiny supla a byly jsme na pc.. Které jsou kupodivu da se říct "aji" výkone :) .. Takže články jsem přidala jak se dalo a dneska už sem pár věcí na netu vyděla.. takže tu určo něco new přibide..
Jinak všimla jsem si že sem semka nedala vubec nic o mě a v poctatě o mě nic nevíte.. Jako ne že by mi to vadilo, ae asi by bylo fajn napsat aspoň jak se jmenuju a kolik mi je .. takže vyplním takovej "dotázník" ... :)
Tak jo Pod PereXem..
 
 

Reklama