Rozbřesk

Soundtrack BD-P1

25. září 2011 v 21:12 | Denny
Zdravíím, do nedělního večera:)
No opět neděle co říct, hrozny!?:D.. Každopádně mám tu seznam jak by se asi měl oběvit officiální soundtrack k BD-P1!:) Musím, říct že jsem na něj zvědava, tak jako vždy opět mi skoro nic se seznamu nic neříka..
01 End Tapes - The Joy Formidable
02 Love Will Take You - Angus & Julia Stone
03 It Will Rain - Bruno Mars
04 Turning Page - Sleeping At Last
05 From Now On - The Features

Bruno Mars -It will rain, píseň v soundtracku BD- Part1

22. září 2011 v 19:28 | Denny
Tak je tu "Exsclusivni oznámení" Určitě spousta zvás zná Bruno Marse!:) na jeho website brunomars.com, se oběvila novinka, která se týka Twilight saga: BD - Part 1... Jeho písnička "It Will Rain" by se měla oběvit na soundtracku Breaking Dawn!!!!
Píseň by měla vijít 27. září, Velké Britanii by měla být kdispozici 31. října a co se týče soundtracku ten by měl být dostupný 8. listopadu!! Aspoň něco málo zde..!!!
imagebam.com

Breaking DawnP1 - Trailer

14. září 2011 v 19:23 | Denny
JEŠTĚ NIKDY JSEM NEMĚLA TAK OBROVSKOU HUSINU!!(x Jako k tomu není co dodat, je to užasný, strašně se na ten film tĚším, je neskutečné co tam Kristen odvedla za roli!

15.minutové video k traileru BD!

10. září 2011 v 22:56 | Denny
Tak vám sem vkládam kousííček officiálního traileru k BD-PART 1!! Je to opravdu kousek 15minutového úseku.. Podle všeho celý trailer by měl konečně vyjít 13. záři!.. Těším, se těším:)
Boužel, ale videjko mi vložit nejde:( což mě docela štve tak aspoň ten odkaz když už nic jiného..
Odkaz je TADY!! :)

Animace k BD

10. září 2011 v 22:48 | Denny
Tyjo, tyjo .. tyjo! a ještě jednou tyjo:) Byla jsem opět na mém spřáteleném užasném blogu:), kde jsou novinky denodeně.. Já se neska omlouvam ale tohle bude asi jediny článek za dnešek, prostě nejak nestíham!:) tak se nezlobte:)... Přidáávám animačky, které jsou k/z traileru k BD,P1!:) Wow jsou naprosto užasnééé :)!!!! Líbí se mi provedení :)

New poster + new stills k BD

9. září 2011 v 20:37 | Denny
Zdravím!
Taaak máme konečně sobotu musím říct že sem neuvěřitelně unavená po celém tydnu :).. Ale tak zase mám u sebe milačka, rodiče mi odjeli k moři, volný barák, proč by né že:D.. No každopádně.. Je tu nový poster k BD, jako ještě jsem si k němu neudělala moc velký obrázek, ale příjde mi moc umělí.. No to bylo "za prvé" a za druhé tu mám novou stills opět k BD:) ale ta je úžasná!!(x
imagebam.com (imagebam.com) ** imagebam.com

New Stills - Breaking Dawn

30. srpna 2011 v 15:10 | Denny
Tak.. opožděně.. Další Stills k Breaking Dawn Part I.. Teda jen jedna fotka, kde předpokladam Rosalie, chysta Bellu na svadbu a jde vidět dojatou Renee a .. no Charliho..(x

Breaking DawnP1 - stills I

23. srpna 2011 v 20:11 | Denny
Krásné, moc se na ten film těším (x..

Natáčení BD - 2.11 a 13.11.2010

17. listopadu 2010 v 9:18 | Denysek (x
Ahojta (x mám tu pro vás fotky z 12.11 a 13.11 a to opět z natáčení BD.. (x fotky jsou skvěli!! (x všechny jěšťe z Brazilii (x tak se mrknĚte (x..
12/11/2010
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  

Natáčení Brazilie - Paraty III - 9.11

13. listopadu 2010 v 9:36 | Denysek (x
Další fotky z natáčení z Brazilie v Paraty , kde se pravdepodobne natáčeli sceny z vodopádem (x.. fotky jsou z 9.11 (x krasny:)
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  

Dům na "Esmeinem ostrově"

13. listopadu 2010 v 9:25 | Denysek (x
Tak jsou tu fotky , kde se bude natáčet díl "Esmeho ostrovu" kde puvodně má být Bella a Edward na svatební cestě (x.. ostrov je krásnej !!.. podle fotek, usuĎte sami.. jako z pohádky
-Podle všeho bude velmi hlídan, takže žádne fotky asi neuniknou..
-Kristen s Rob se tam budou dopravovat vrtulníkem asi 5.min od domu společnĚ s pilotem - Xandrem Negraom...
-Nu a ještě jedna novinka a to jest, že různý nábytek byl přestavĚn podle knížky BD (x
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  

8.11 - let do Paraty

13. listopadu 2010 v 9:14 | Denysek (x
Tak další fotky z 8.11.. kde Kristen s Robem nastoupili do vrtulníku, ktery je dopravil do Paraty kuli natáčení dalších dílu BD (x..
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  

Fotky z natáčení BD - 7.11.2010

13. listopadu 2010 v 9:08 | Denysek (x
Tak fotky z natáčení Breaking Dawn jsou konečnĚ tady (x.. jsou ze 7.11.2010.. Fotky jsou  "ze svatební cesty" Edwarda a Belly.. uvidime jak se bude film dál vyvijet.. 
Jinak fotek je tedy určitě více, ale sem dávam jen pár:)
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  

Info ohledně Breaking Dawn

10. října 2010 v 19:43 | Denysek (x
Mám tu nĚjakéé news ohlednĚ Breaking Dawn...
  • Tak první je o tom že boužel Breaking Dawn nebude ve  3D.. Summit Entertainment pronesl "Omlouvaáme se všem fanouškum, nebudete moc na vlastní oči vidět Bellin krvavý porod až na vás vyskočí.... (abych řekla pravdu, ne že by mě to nĚak trápilo, budu ráda, že vubec 4tý díl uvidím:))
  • Dál na "twitteru" Peter Facinelli (jakožto Carlisle Cullen) řekl že "po dočtení scénáře BD, musím říct, že se strašnĚ těším na natáčení tohohle projektu)
  • Líbánky Belly a Edwarda budou natáčeny v Severní Americe podle všeho na "ostrov" neboli místo natáčení jedou jen Kristen a Robert a jejich partneři ve skutečném životě..
  • No a jako poslední, konečně očekávané jméno slečny která si zahraje Renesmee (dcerku Bells a Edwarda) musím říct, že jsem se dívala na její fotky, a je vážně překrásná !!.. Táákže Renesméé si zahraje Mackenzie Foy /9/... krasná, mladá "modelka".. nadherná !!.. Co se týče efektu aby Renesmee vypadala chvíli jako malé dítě a později jako větší slečna bude mít na starost Jon Bruno.. který také spolupracoval s filmem Avatar:) Takže myslím, že je na co se těšit:)imagebam.comimagebam.com
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Breaking Dawn / Rozbřesk - kniha

3. srpna 2009 v 12:00 | Denny
Tak mám tu pro vás konečné INFO ohledně Breaking Dawn neboli Rozbřesku .. tak jako není to nic extra, ae mě osobně to stačí :)
"Přednastavený článek"

Datum vydání v USA: 2. srpna 2008
Datum vydání v ČR :několikrát změňeno , s konečným datem 25.3.2009

***
Autorka : Stephenie Meyerová (USA)

Breaking Dawn / Rozbřesk - obal

2. srpna 2009 v 12:00 | Denny
Tak, nechce se mi semka tahat čtvrtý díl Twilight sagy z názvem !! No takže vám přidám hlavní "anglický" obal co se týká tohohle dílu, já osobně už ho mám přečtený a popravdě řečeno se mi líbil nejméně z těch všech 4řech !! Nejvíc mi dál a taky vzal New Moon > nový měsíc, ovšem kdo to nečetl nevý o čem mluvím ..
"Přednastavený článek"
imagebam.com

Fans Trailer - Breaking Dawn (Rozbřesk)

8. května 2009 v 19:14 | Denn[Y]
Aujky
Moc mě mrzí, že sem se vůbec neozvala, ae prostě sem neměla moc času a navic se mi dojebal PC... ehm no takže tohle všechno ma taky nasledky.. žhe
Ae tak je to v pohodě ...
Je plno novinek které tu nejsou, a ja je za momentík přidám, ae prostě em trochu hledala na youtube, a nemůžu si odpustit semka přidat od fanouškou Trailer - Zatmění a Rozbřesku...
Jako když jsem to uviděla, tak mi upa zmrzl usměv a všude po těle sem měla husí kůži.. Musím uznat, že to video je naprosto užasne !!!!
Jako, ja nemam co dodat... Je to dokonale, ten kro to dělal tomu fakt poklona !!


 
 

Reklama