Srpen 2009

Ahojky > tak zítřkem to zase začne

31. srpna 2009 v 16:48 | Denny |  Block
Aujky
Tak píšu .. nu proč vlastně ?.. Jak víte zítra se blíži začátek opět dalšího školního roku... Pro mě je to nástup do prváku, jako těším, se ale mám obavy, no nechci to tu rozebírat každopádně, ať se vám první den ve škole líbí.... No teťka .. Vlastně budu dojíždět do Brna z Vyškova, kdo neví je to tak 25-30km asi zhruba..xD nu takže třištvrtě hoďky cesty + tak 15min do škole, a když sem se mrkla na rozvrh tak taky žádná sláva, myslela jsem že mě omyjou ..xDxD No ehm prostě strašnej, proto vůbec nwm jak na tom budu s blogem!! Chci to říct, tak že na prvním místě budou přátelé, rodina a škola... Vůbec nevím jak to tedy budu stíhat, takže už tak nějak předem upozornuju, že vůůbec nwm jak to bude, no víc napíšu až v průběhu škol. roku...
Mimochodem > eSbé mám tu třídění !! Hodně zvás se nezapsalo !!
Denny

Nová fotografie Taylora > Eclipse

30. srpna 2009 v 22:00 | Denny
Mám pro vás novou fotografii, kterou zveřejnil režišer Eclipse David Slade na Twitteru Taylora Lautner... Říka "Fotku jsem vyfotil v průběhu prvních testů osvětlení"... Fakt zajímavá fotografie, tkerá se mi ae teda vůbec nelíbí, je to velice zajmavá fotka..
imagebam.com

Ashley Greene > New Photoshoot 2009

30. srpna 2009 v 21:55 | Denny
Mám tu pro vás upě novej photoshoot s tohohle roku 2009... Ash to fakt moc sluší, ty šaty co jí na focení vybrali, ji sedli tedy podle mě... Báječná ..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Společná večeře ve Vancoveru 28.8.09

30. srpna 2009 v 21:47 | Denny
Teea mám pro vás krásný fotky z 28.8.09 a to ze společné večeře ve Vancoveru..Když se mrknete uvidíte tam Roberta, Kellana, Petera, Ashley, Nikki, Elizabeth, Taylora etc... No prostě parádni foteny moc to všem slušelo.. Tea "ani najest je nenechaj" .. No joo a ten Peter má fakt zajímave brejlky.. který mu podle mě vůbec neslušej :D:D ae asi mooda v Americe..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fotografie pro "Teen Vougue magazine"

30. srpna 2009 v 21:34 | Denny
Mám pro vás jednu fotografii zdá se že k novému shootíku pro časopis Teen Vougue.. Kde Taylor vypadá opravdu zajimavě, jako je to pěkná fotena, sem zvědavá,jestli se teda oběví i více fotek jak to bude vypadat(x..
imagebam.com

CZ - In Touch (Srpen/Záři 09)

30. srpna 2009 v 21:25 | Denny
Pane bože.. dementí časopis In Touch, podle mě je to naprosto dementi časopis zabívají cí se jen paparazzi stars.. No ehm, jakže když říkam paparazzi tak je blbost, aby tam nebil Robert s Kristen.. No samo sebou že tam je jak jinak Opět o jejich vztahu..o kterém se ani jeden ještě nevyjádřil..
imagebam.com imagebam.com

Plakát > Remember Me III

30. srpna 2009 v 21:18 | Denny
Mám tu pro vás opět další plakát k filmu Remember Me, který natáčel Rober Pattinson, není to první plakátek tohohle filmu > click and click < podle mě ty dva předešlé jsou opravdu pěkné, ae tenhle třetí, vážně nejkrasnější !! Na před. stránce je Rob společně se svou hereckou koleginí Emilie de Ravin (se kterou film natáčel v hlavní roly) .. Je vážně nádhernej, poved se:)
imagebam.com

Natáčení Eclipse - 28.8.09..

30. srpna 2009 v 21:09 | Denny |  Zatmění
Ahuujky
Tak jsem konečně teda, pokud jde o výkend tak se k němu zmínim jindy, pač by to bylo opravdu na dlouho, bylo to senzační, celé dva dny smoíí půlkou, skterou budu už skoro dva roky :) Nádherny... No, ae teťka už co se dělo v Twilight světe.. Nooo abych řekla pravdu sem fakt mile překvapená !! Jako, ale vážně..Konečně se oběvila také na natáčení Eclipse Kristen, s vlasmi, které sou naprosto bezvadné, chvíli jsem dloumala nad tím jeslti to je paruka nebo ne..xD ae tak to je fuk, prostě vypadá báječně !! No, nechtěla jsem z toho dělat deset článků, proto jsem prolezla weby herců a spojila natáčení dohromady.. Uvidíte Jacksona, Petera v autě.. a tak, je to ukončnení studia.. Jako fakt sem spokojena, moc pěkny fota.. Mimochodem je to ze dne 28.8.09..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kellan Lutz > Avatary I

30. srpna 2009 v 11:00 | Denny
Když sem tak uvažovala, tak jakže mi tak nějak docvaklo nebo nwm, ae prostě myslím, že tu nemám snad žádne avatáry Kellana Lutze alias Emetta Cullena !! No ehm tak tady jich pár je mě osobně se moc líbí !! Povedený!!
"Přednastavený článek"

Kristen Stewart - Photoshoot 10

29. srpna 2009 v 20:00 | Denny |  Photoshoot
Mám tu pro vás photoshoot Kristen Stewart.. Podle mě ten shootík, je docela starej Kristen mi tam příde strašně taková "mlaďoučká".. No ehm nwm z jaké je to doby, ale sem si naprosto jistá, že to Kris fakt sluší!! Vypadá báječně, pořád stejně krásná..
"Přednastavený článek"
imagebam.com imagebam.com

Team Jacob > avatáry > Jacob & Bella

29. srpna 2009 v 14:00 | Denny
Mám tu pro vás avatáry a to"Team Jacob" jsou fakt nádherna jsou s Jacobem a Bellou, jako překrásný !! Newím co bych knim dodala, vyrobci se opravdu moc povedli !!
"Přednastavený článek"

Dneska odjíždím > přijedu v neděli

29. srpna 2009 v 9:00 | Denny |  Block
Auuujky, bo spíš bré ránko...
Tháák, dneska asi kolem 10 odjíždím s moí polovičkou, kamsi do Šumperka.. No chci říct, že tady teda dneska a zítra nebudu, no dneska stoprocentně neee a v neděli přijedu asi až kolem 6sté hodiny, takže do té doby tu nečekejte žádne aktualizace.. Mylslím, že az tu dobu toho moc neuteče a pokud ano, tak se to budu snažit dohnat, jak přijedu tak vím dám vedět.. Nu tak se tu ztm mějte.. :) Pačko
Denny

Nové fotografie z New Moon

28. srpna 2009 v 23:35 | Denny |  Nový Měsíc
Táák, jsou tu upa nové fotografie z New Moon a to z Italie v "kutlochu" Volturi... Noo, teda fotky jsou krásný, takže jsem některé přiblížila, ae jakže teda nemám slov !! Je to krásný, ty jejich oči hlavně teda ty červený to je fakt mela!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení Eclipse > 26.8.09

28. srpna 2009 v 23:30 | Denny |  Zatmění
Tááák, podle fotek vidím, že natáčení Eclipse je v plném proudu !! A to mě fakt těší !! Podle fotek vydíte, že herci se převlíkají do svích oslnivých rolích, které jim tolik sluší, a prostě štáb, se chysta k natáčení !! Fotky mě fakt těší, jsem ráda, že je to jak to je.. Ovšem takovej malej detail mě docela štve!! Nemůžu se dočkat fotek, kde bude mět Kristen prodloužené vlasy, sem fakt zvědavá a tak jak jí to vlastně bude slušeeet, aaa ať už jsou nějaké fota..xD

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert 26.8.09 > Natáčení Eclipse

28. srpna 2009 v 23:18 | Denny
Táák, konečně se oběvili sety z natáčení Eclipse, no není to ani tak natáčení jakože, jen spíš fotografie, když vycházel ze svého "kostimerského" karavanu.... Je to z 26.8.09, Jinak jak vydíte Robovi to fakt ohromě sluší.. ouu, je se na co těšit...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení Eclipse > 27.8.09 > Jazzi

28. srpna 2009 v 9:42 | Denny
Aujky
Thak jsem nad míru spokojená !! Našla jsem teda boužel jen 2vě fotografie z 27.8.09 se setu natáčení Eclipse... Jsou to fotky Jacksona (Jazze).. Vypadá báječně !! A samo sebou nemůže chybět jeho poznavací značka a tím je klobouček, kterej mu strašně sluší !! Aaaaa on je nádhernej!!
imagebam.com imagebam.com


Příjezd na natáčení Eclipse 27.8.09

28. srpna 2009 v 8:13 | Denny
Mám tu pro vás dvě fotografie Roberta Pattinsona, když přijížděl na natáčení Eclipse a to 27.8.09.. Teda nejsem si moc jistá, že je to Rob, ale myslím, si že ano pač ty fotky, jsou dost no, je v autě, šak uvidíte sami :)
imagebam.com imagebam.com

Nová klikačka IV

27. srpna 2009 v 23:40 | Denny |  Block
Aujky
Pane jo.. Tak mám pro vás dobrou zprávu, teda netuším jeslti je to pro mě nebo pro vás dobrá zprávička, ae spíš bych to typovala na sebe.. Ano konečně mě jedna báječná slečna naučila dělat klikačku.. Ta slečna je Blue-Monkey.. moc ji chci poděkat Beůůško, ani newíš jak moc mě to potěšilo !! Vážně už několik měsícu sem se to snažila pochopit a udělat, ae až teťka ty, sem nechápavá no.. Takže ještě jednou MOC DĚKUJU !!!
Nu a klikačka je k tomuhle desingu, vím že obrazek není nic extra, ae myslím si, že nejde o ten obrazek, ae o to že to vůbec funkuje :) .. Děkuju


Photographi > Volturi

27. srpna 2009 v 22:43 | Denny
Tak mám tu pro vás snad Promo? fotografie k rodine Volturi !!! Jsou nádherné do "rodinky" se zahrnuje > Cameron Bright jako Alec, Christopher Heyerdahl jako Marcus, Jamie Campbell jako Cairus, Michael Sheen jako Aro ,Dakota Fanning jako Jane ... Nemám slov !! Vydím, je poprvé fakt nádhera !!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rob v magazinu Premiere & společně s Volturi v People Magazině

27. srpna 2009 v 22:33 | Denny
Teda mám tu pro vás scany z dvou ruzných časopisů.. V jednom se Robert oběvil na titulní straně a to ve francouzkem magazinu Premiere, kde podle všeho najdete rozhovor s Robem.. No ke všemu fakt vypadá dobře, fotku jsem ještě neviděla pěkny !! Nu a druhý scan je z časáku People !! Na kterém se teda Rob moc neoběvuje (je za Jane) ale je na ní Volturiovi a i Alice! se mi fakt líbí pokusím se to trochu rozluštit abych veděla o čem se tam píše, pač mě ty fotky fakt zaujali, na New Moon se těším etě dvakrát víc !! :) :)

imagebam.com imagebam.com