Červenec 2009

Fotografie z filmu 10

31. července 2009 v 12:00 | Denny |  Stmíváni
Tak přidala jsem fotografie.. z filmu Twilight .. jsou to fotky kdy Bells přijede společně s Edwardem do střední školy ve Forks.. Pokud vím, tak tuhle scénku má strašně ráda Blue-Monkey .. tak se na ní mrkněte mě osobně se taky moc líbí jak všeci na ně hledí.. :)
"Přednastavenej článek"

New Moon / Nový měsíc - kniha

30. července 2009 v 12:00 | Denny |  Nový Měsíc
Tak Twilight jsem opět přidala, a teŤka je na řadě New Moon neboli Nový měsíc, no přečtěte posuďte sami :)

Autorka : Stephenie Meyerová (USA)

Peter Facinelli - photoshoot 5

29. července 2009 v 12:00 | Denny
Tak mám tu jeden photoshoot Patera Facinella.. Jako mě osobně se líbí, ale není to podle mě nic extra, Peterovi to, ale moc sluší !!... Jooo !! ae podle mě blond vlasy mu slušej víc xD..
"Přednastavenej článek"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stmívání /Twilight > Kniha

28. července 2009 v 12:00 | Denny |  Stmíváni
Aujky
Tak mi došlo že nemám vůbec nic o knize Twilight neboli Stmívání !! Což mě docela mrzí, pač vlastně jen díky ní a její soutorce > Stephenie Meyer to všechno začalo, proto .. že teťka jsem pryč tak jsem měla možnost přednastavit nějakej ten článek !! :)
"Přednastavenej článek"
Autorka : Stephenie Meyerová (USA)

Ashley Greene >photoshoot 6

27. července 2009 v 12:00 | Denny
Když sem hledala shootíky Ashley tak sem našla fakt užasnou stránku s jejýma shootama... jako prostě nádherny !! A tenhle se mi taky líbí ... sice tam Ashley není sama, ale moc jí to sluší a to pozadí... mmmm pěkny !! :)
"Přednastavenej článek"
imagebam.com imagebam.com

Ashley Greene >photoshoot 5

26. července 2009 v 12:00 | Denny
Tak mám tu pro vás photoshoot Ashley Greene, no teda musím říct že je fakt zajímavej, mě se teda moc nelíbí pač Ash vypadá jak nějaka panenka z porcelánu, nepohybliva a tak, ale v podstatě je moc pěkně nalíčena.. škoda teda že jsou jen 3 fotografie..
"Přednastavený článek"

Elizabeth Reaser - Avatary I

25. července 2009 v 12:00 | Denny
Teda avatáry Elizabeth Reaser, se na netu hledaj těžce, teda v mím případě !! .. heh sice sem jich nenašla nijak moc, ale ty co jsem vyhrabala jsou naprosto užasný !! Moc se mi líbí, hlavně ten jeden :) fakt krááása !! Jo a abych nezapoměla tak poslední fotografie je jeden dokonae upravenej obrázek!!Sice to k tomuhle nepatří, alemě se strašně zalíbil !!
"Přednastavený článek"

Jackson Rathbone - photoshoot (100Monkeys)

24. července 2009 v 12:00 | Denny
Aujky, tak mám tu pro vás jeden naprosto dokonaley shootík Jacksona Rathboneho .. (jako Jasper Hale) ... je fakt krásnej !! Shootík je společný se svou skupinou "100monkeys" .. jsou tam všichni členové !!! Prostě parádní !!
"Přednastavený článek"

Nejsem tu > dovolena > 23.7.09-11.8.09

23. července 2009 v 13:28 | Denny |  Block
Aujky
Takže milí, malí přátele ..xD ehm nějak se mi nechce vypisovat, celou neděli jsem strávila u PC abych pro vás přednstavila nějakej ten článek dva týdny do předu !!! Jsou přednastaveny photoshooty, avatáry, konečně něco o knížkach Twilight sagy a milion dalších věci .... přednastavovala jsem protože dneska ještě newím kdy přesně odjíždíme na dovolenou k moři do Černé hory !!! Kdo by neveděl tak je to pod Chorvackem jedeme tam až do 10 nebo 11.8.09 !! takže tu nebudu přesně 23.7.09-11.8.09 kdo ví třeba se tady na netu ukážu až 12 nebo 13.8.09 .. pač vy 11 měla přijet kamarádka až zdááleka, ae to se musíme etě domluvit.. no to je bokem .. Tak .. máme vyjet ve řtvrtek někdy kolme 5 nebo 6sté hodiny nwm etě přesně možná vyjedem dřív a pojedem přes celou noc.. v patek by sme měli bejt někde v Chorvacku, kde budem celey den na pláži a na večer zase vyjedeme.. Nu a v sobotu by sme měli dorazit do "Monte Negra" .. xD jako už sme tam byli 3x je to tam bombasticky.. sice mi bude chybět pár lidí až už z netu nebo realu, ale těším se... Nu ae po pravdě mě docela sere, že zameškám tolik novinek za ty dva tejdny, myslím, že jich bude spousta, no tak pak se to budu co nejrychleji snažit dohnat ... Snad to nějak zvládnu ...
Jinak > eSBééčka moje milovany !! Doufam že pochopíte že tu nejsem a nevymažete si mě skrz to, že prostě tyto dva týdny nebudu vůbec na internetu !! :) :)
Nu tak se tu mějte, jak mile přijedu a dostanu se k netu začnu vše dohánet..
Mějte se moc pěkne ..
Denny

Kristen Stewart - avatary 3

23. července 2009 v 12:00 | Denny |  Blendy, Avatary
Tak , mám tu pro vás několik překrásnej avatáru !! Kristen Stewart !! Jsou to většinou směsi všech možnejch shootu, Twilight a tak podobně !! Ale jsou fakt krásný !! vybírala jsem jn ty nejlepší !! :-) se mrkněte sami !! :-)
"Přednastavený článek"

Kristen - natáčení The Runaways - 22.7.09

23. července 2009 v 10:47 | Denny |  Paparazzi K
Tak přes to všechno, myslím, ty novinky ohledně nových fotek k New Moon se konečně oběvili i nějaké ty paparazzi Kristen Stewart, která natáčí film The Runaways, oběvili se opět další fotky z 22.7.09 .. Kristen to moc slušelo !!
imagebam.com imagebam.com

2 nové fotografie z New Moon

23. července 2009 v 10:42 | Denny |  Nový Měsíc
Tak když jsme u toho přidávání těch novinek, tak se oběvili další dvě fotografie z New Moon, jak jinak než z oslavy ... jako strašně pěkný, teda mě osobně se líbí :)
imagebam.com imagebam.com

Fotografie > NewMoonMovie.com

23. července 2009 v 10:38 | Denny |  Nový Měsíc
Tak já jsem vám včera už psala že officiální stránka New Moon je už v uplném provozu click a taky že je, je překrásná no omrkněte to sami > NewMoontheMovie.com !! Je vážně užasná.
No tak tu pro vás mám pár fotografii z té stránky.. krásný jak jinak


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Peter Facinelli > autogramiada v Dublinu

23. července 2009 v 9:51 | Denny
Tak jak jsem se dočetla u svého eSBé o Peterovi Facinellim, že Peter jel navštívit Dublin a tam se také učastnil autogramiady.. Heh teda já si nepomůžu, ae když měl ve filmu ty blondaty vlásky, tak se mi líbíil víc, ae i tetka je moc pěknej, má krásnej usměv !

Officialní New Moon : Wallpapers

23. července 2009 v 9:44 | Denny |  Nový Měsíc
Tak oběvili se officiální wallpapery s Bellou, Jacobe a Edwardem...
Jsou fakt nádherny, Bells už mám na ploše, jako je to nádherny semi to moc líbí .. Jako strašně pěkně udělaný po grafické stránce.. užasny :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Vlčí Tattoo kmen a Volturi Symbolu > Zboží"

23. července 2009 v 9:36 | Denny |  Nový Měsíc
Oběvila se první fotografie k " Wolfpack Tattoo Tribe a Volturi Symbolu > Zboží"
Tato fotografie ukazuje - wolfpack pokolné tetování na pytli a medailonek, také symbol Volturi, co vypadá jako řemen se spoda a kroužek na klíči..a dalších plno Twilight a New Moon věciček..
No jako pěkný, se mi to strašně líbí, bych to brala všechno !
imagebam.com imagebam.com

Jacob, Bella, Edward a Alice > Panáčci

23. července 2009 v 9:25 | Denny |  Nový Měsíc
Oběvili se uplně nové "Panenky" ... Byly odhaleny na kci z názvem >Comic-Con...
Panenky jsou čtyři > Taylor Lautner tedy Jacob Black, Robert Pattinson - Edward Cullen, Kristen Stewart - Bella Swan a kupodivu i Ashley Greene jako Alice Cullen !!!
No teda, jako když se mrknete na toho panáčka co má znázornovat Jacoba !! Hey tak ta se jim podle mě povedla, ta podoba prostě!! uap stejný jako na fotkách možná i na živo, jinak zbytek jako.. no pěkny :)... ae ten Jacob se fakt poved...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor Lautner se Sarou Hicks v Los Angeles

23. července 2009 v 9:14 | Denny
Ja teda nwm jak ví, ae ja po dlouhé době vydím paparazzi Taylora Lautner (Jacoba Blacka) .. tentokrát se oběvil společně se Sarou Hicks odpoledne v Los Angeles, podle všeho byly na obědě na dni "Chipotle" ... No teda, s Taylora se něco klube..xDxD jako z toho posilování, pa tětka dobrou figuru, ae jako stejnak mi do New Moon pořád nesedí..xD
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Magazine > OK! , Peoplne a Famous

23. července 2009 v 9:06 | Denny
Tak mám tu pro vás několik scan nejméně ze 3 časáku .. a to > Magazine OK!, People a Famous .. no ehm, Kristen s Robert se oběvili na hlavní stránce a samo sebou že i u vnitř, když nad tím tak uvažuju, tak ani nemusím moc přemejšlet, je mi jasny, že to co ej uvnitř se týká opět jejich vztahu, jak jinak... Každej časák píše o tom stejným, jen jinejma slovama...
Jinak > Famous : 27.7.09
OK! a People : 25.7.09

Časopisy jsou nejdříve : Famous a sceny z něj a potom hl. stránky z OK! a People
Famous magazine
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotografie k New Moon

23. července 2009 v 0:06 | Denny |  Nový Měsíc
Ty brdo !!! Teda, pááání, ehm je to užasny dokonaly jako rozdejchávám !!! Obvěvili se nové fotografie k New Moon !!! Hey prostě Edward, Bells a Jacob.. upa dokonaly fakt krásný, užasně zpracovaný !!! Jako grafika super !! Heh tak totok budu etě dlouho rozdeichávat, taky upa žgrindy, jak je to dokonaly !!! aaaAaaa... !! :*
btw> zdá se že hl. stránka neboli ta officiální New Moon je v provozu !! :)