Červen 2009

US Weekly - "The Sexy Stars Of Twilight"

28. června 2009 v 9:49 | Denn[Y]
Ahojky, tak jsou tu fotky z nového vydání časopisu US Weekly s podtitulem "The Sexy Stars Of Twilight" .. No podle fotek už uvidíte že to bylo vydání snad věnované jen Twilight a New Moon, už jen podle fotek, který nedam do žádneho zmenšení a vložila sem je semka normálně aby ste se mrkli, přotože ty scany se mi strašně líbí .. ke všemu podle všeho se mlžete kouknout na Twilight IQ test a tak podobně.. tak se mrkněte :)

Remember Me - natáčení 24.6.09

27. června 2009 v 11:21 | Denn[Y]
Zdá se že všichni natáčí nové filmi a vyjimkou není ani Robert Pattinson který natáčí film Remember Me .. Jsou tu fotky z 24.6.09 .. kde natáčel společně s Emilii de Ravin, kterou mužete znát například ze seriálu - LOST... (Ztraceni) ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley na procházce 23.6.09

26. června 2009 v 19:51 | Denn[Y]
Tak je tu několik fotek z 23.6.09, kdy si Ashley vyrazila na procházku, zdá se že byla v obchodě se sladkostmi.. :) moc jí to sluší..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení The Runaways - Dakota

26. června 2009 v 19:32 | Denn[Y]
Tak jak sem spala mnoho star z Twilight sagy se učasní natáčení The Runaways .. tak mezi nima je i Dakota Fanning která v New Moon hraje Jane !! Tak tady je něco málo z fotek !! :)..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen venku v Los Angeles 23.6.09

26. června 2009 v 19:21 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak jsou tu fotky z 23.6.09 kde paparazzi vyblikli Kristen někde v Los Angeles.. No podle fotek jde vydět, že nejsem jedinej debil, kterej si sedá tak kretensky, ae tak pohodlně do auta :)..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení The Runaways - 23.6.09 III

26. června 2009 v 19:17 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak zdá se že Kristen natáčí film The Runaways každey den, a taky to de na fotkách vydět !!! Tentokrát jsou to fotky z 23.6.09 .. Co dodat.. něco táhne v ruce, podle všeho by to měla být "kytara", ae na kytaru mi to moc nepříjde :)..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení The Runaways 23.6.09 II

26. června 2009 v 19:13 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak jsou tu opět fotky z natáčení The Runaways .. opět z 23.6.09, ae teda, jakože já mam docela šok .. Když sem ty fota poprvé uviděla tak mi klasla pusa o několk čísel níž !! Je to fakt masec jak Kristen vypada !! Jako líbí se mi to, ae neoblíkla ani nenamalovala bych se takhle :) Co by kdo pro film neudělal !!:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení The Runaways - 22.6.09 and 23.6.09

26. června 2009 v 19:08 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Ták, já vím že sem tu strašně dlouho nebila a nepidávala novinky to ovšem neznačí že sem je nesledovala !! ...:)
Tak já začnu přidávat novinky od dne 23.6.09, pač si myslím, že ty starší už ani nemaj cenu .. :) Určo víte že několik herců z Twilight sagy se učasní natáčení filmu The Runaways a mezi něma je i Kristen !! No tak tady jsou fotky z 23.6.09 kdy šla Kris na natáčení ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tak no a taky přidám fotky z pondělí kdy se opět natáčelo !! (22.6.09) heh, ae teda musím uznat že Kristen v těhle scénách má příšerný oblečení ..xD asi se budu muset kouknout o čem ten film teda je.. abych byla trochu v obraze..

imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Novej vzhled - "Mum & Doughter"

26. června 2009 v 18:27 | Denn[Y] |  Desing
Aujky..
JEa!!.. tak ste si určo všimli nového vzhledu .. (kdo nevidí stačí zmáčknout F5) .. No tak starej vzhled tu byl až moc dlouho.. no tak měsíc a něco určitě :) .. nesl název Red Group .. no a novej jak sami vydíte je s Bellou a s Renesmee... Jako nwm jak vi, ae mě se strašně moct líbí .. kdybych ho měla nějak ohodnotit tak 99,9% je fajnové číslo.. :) ... Tenhle vzhled má název "Mum & Doughter" (Máma a Dcera) .. a proč takovej ?.. No tak jak sem psala na zahlavku je Bells a Renesmee a .. tak myslím, že každýmu to snad dojde ne.. Renesmee je ve 4. díle ztm knižně Bellyna a Edwarda dcera.. :).. Krásná jak jinak ... Jej.. tak snad se vám líbí .. jako mě..
Pod perexem všechno co k němu patří.. :)

Omluvuju se.. :(

24. června 2009 v 9:21 | Denn[Y] |  Block
Ahojky..
Táák, no ehm asi bych se měla omluvit.. Tákže... Vůbec nemám čas, děláme věci kuli rozlučáku a tenhle tejden je docela nabytej .. Takže fakt se moc omlouvám....
V sobotu jdu do Lhoty pomoc kamarádce v jakési soutěži bo co to je, takže se tu zase neoběvim, v pátek jdu k holiččce ve čtvrtek mám brigádu a dneska sem domluvená s moy druhou polovičkou, takže fakt nestíháma sem zvědavá jak do pátka dokreslim jakysi pytloviny pro učitelé .. No asi mě jebne.. navíc nemám internet ve svím pokoji takže musím chodit k tátovi do pracovny, a to se mi zrovna dvakrát nece proste v pokojíku u mího PC je to taky.. prostě záživnější než mrznout dole v pracovně.. No, ae jak to tak vydím nic jinýhgo mi nezbide..
Ej nic tak já se loučím, ztm se mějte snad se tu co nejříve ukážu !!
:-* Denny

Aujjky .. Pííšu.. eSbéé čte ;)xD

16. června 2009 v 17:13 | Denn[Y] |  Block
Aujky
No takže píšu strašně na rychlo taky jen pár slovíček.. No takže zkrácene.. sem na konci 9vítky a prostě neci propadnout tak doháním nějaké známky tento tejden je ještě uležitej když nepočítám rozlučák, takže tento týden nic nepřibide nezlob te se.. je to docela důležitý taaakže o víkendu ;) :-*
Denny

Robert v New Yorku 10.6.09

13. června 2009 v 9:52 | Denn[Y]
Tak oběvili se fotky z 10.6.09 kde paparazzi vyfotili Roberta v New Yorku .. No tak Robovi to moc sluší ..xD etě že nemá taky novje střih jak Kristen :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen na benzině a v obchodě

13. června 2009 v 9:45 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Ty jo sem tu nebila pár dnu a novinek je až nad hlavu.. tentokrát jsou to fotky Kristen na benzině a poté v obchodě.. Zřejmně to není lehký bejt hvězda, už podle fotek vydíte že se kolím ní zběhlo několik 10sítek fotografu .. no prostě paparazzi .. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vlasy Kristen

13. června 2009 v 9:38 | Denn[Y] |  Kristen
Heh no... tak jak sem psala Kristen má nové vlásky.. Poslední pár fotografii se je snažila schovat za kapuce a tak .. ae teŤka myslím, že je to už zbytečny ji paparazzi vyfotili bez čepice a z rospuštěnými vlasy... No tak se podívejte sami ..
Muj názor : je takovej.. Mě se to ale vůbec nelibi.. je to velká změna.. Nu ae sou to její vlasy..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

10.6.09 opět míří do studia - Kristen Stewart

13. června 2009 v 9:26 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak jsou tu fotky z 10.6.09 kde byla Kristen opět spatřena jak jde do studia kvůli filmu The
Runaways.. No opět své vlasy skrývala pod kapuci .. Newm co víc bych k tomuhle dodala...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen s Dakotou ve "večením klubu 8.6.09

13. června 2009 v 9:21 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak jsou tu fotky zřejmně z 8.6.09 kde paparazzi vyblikli Kristen společně s Dakotou Fanning když měly namířeno do nějaké klubu .. No a tady taky můžete mnohem líp vydět ostříhané a obarvené vlasy Kristen !!! Heh.. moje poznamka by asi byla "Co sto proboha udělala"

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Studio v Hollywoodě - 9.6.09

13. června 2009 v 9:13 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak oběvili se fotky z 9.6.09 kde Paparazzi vyblikli Kristen ve studiu v Hollywoodu .. No ehm na hlavě kapucu, ae už de vydět co má na hlavě .. černě obarvené vlasy a pořadně zkrácené vlasy.. No na jiných fotkách ej to vydět víc.. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Omluuuva

11. června 2009 v 18:02 | Denn[Y] |  Block
Aujky
uA... tHAk moc se olmouvám, ae jak to tetka bude.. No tak tetno týden, prostě musím se učit kuli písemkám podle toho se taky vyvinou moje známky.. jako vím že sem na konci devítky, tak že bych na to měla srát, ae rupnout z mátě teda fakt necu .. a tak .. Takže prostě to nějak zvládnu, no a na PC nemám čas takže tento tejden, a výkend no z nic moc nepočítejte.. a příští týden do středy dopisujem poslední písemky bo čtvrtka takže... to taky nic moc nebude.. moc se olmouvám, jak mile tohle "období" zkončí tak bude vše při starým ...
Denny

Venku v NYC - 7.6.09

9. června 2009 v 20:06 | Denn[Y]
Tak oběvili se fotky ze 7.6.09 tentokrát Roberta Pattinsona.. kterého paparazzi vyblikli venku v NYC ... No na pár fotkách je asi se svím kamarádem, ae prostě podle mě mu to sluší, ae jako asi by neuškodilo se oholit, teda podle mě :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kris a Dakota v nahr. studiu v Hollywoodu

9. června 2009 v 20:01 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Tak oběvili se nové fotky převážně Kriste ale i Dakoty Fanning když společně přijeli neb o se oběvili v jistém studiu v Hollywoode... Podle všeho tam byly kvůli společnému fiolmu The Runaways. Joooj a abych nezapoměla podle fotek de vydět že má Kristen kradší a tmavší vlásky, kvůli postav Joan Jett... No tak ae uznejte sami je krásná !!:) sluší to moc oboum... Dakota je suprově oblečená se mi strašně líbí ....
imagebam.com imagebam.com imagebam.com