Květen 2009

Avatatáry - Twilight

15. května 2009 v 20:01 | Denn[Y] |  Stmíváni
Tak napadlo mě že bych mohla přidat nějaké ty avatáry Twilight .. No takže je tam převážně Robert a Kristen, ae i Ashley nebo Emmet.. no mrkněte se.. Sou pěkny..

Montepulciano - fotky 3x

15. května 2009 v 19:52 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Tak jsou tu tři fotky, už z Itálie (kde se má na konci května natáčet) jsou to ftoky přímo z města - Montepulciano .. Na fotkách vydělávají věci (lavice a nějaké gotické sochy) .. podle všeho je se na co těšit.. No nechme se překvapit.. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení domu Bells a Charlieho

15. května 2009 v 19:41 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Tak, zřejmně se natáčelo u Bells a jejího "táty" Charlieho doma .. Přesněji v Belline ložnici ... Samo sebou se oběvila fotos ... Sice žádní herci, jen jak to asi vypada... No, ehm je to docela zajímavi aspoň pro mě.. se mrkněte sami.. :)
imagebam.com imagebam.com

Ashley na letišti - Přílet do Los Angeles 15.5.09

15. května 2009 v 19:33 | Denn[Y]
Tak, donesli se nám fotky Ashley, která byla spatřena na letišti když přilétala z Vancoveru (kde pokračovala na natáčení New Moon) do Los Angeles... 14.5.09
Tyo!! Ej prostě to její oblečení je pro mě naprosto božsky.. upe krasny, upa jednoduchý dokonaly!! Fakt jí to podle mě moc slušelo !! Krása..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki v Los Angeles - 14.5.09

15. května 2009 v 19:23 | Denn[Y]
Tak opět papsrazzi fotili a vyblikli Nikki společně se svou kamarádkou v ulicích Los Angeles včera odpoledne 14.5.09.. Tak abych byla upřímna, její kalhoty se mi moc nelíbili, ae to triko je boží, aji botičky byly pěkny.. v podstatě jí to sluší.. !
imagebam.com imagebam.com

Měl by se oběvit Officiální plakát New Moon !!

14. května 2009 v 20:29 | Denn[Y] |  Nový Měsíc

Táák, mám tu pro vás jednu docela podstatnou zprávu aspoň podle mého názoru ... na Twitter učtu, se oběvila zpráva že tento výkend by se měl už na internetu oběvit Officiální plakát New Moon !!! A to nejen na internetu, ae i v novýnách a tak podobně po celé zemi !!
No, takže je se na co těšit.. doufám, že ho už fakticky tento výkend uvidíme !!!

Konec natáčení ve Vancoveru

14. května 2009 v 20:25 | Denn[Y]
Ták, oběvila se fotka z "New Moon party". Proč takovej název ? Protože už se officiálně dotočilo ve Vancoveru !! Takže něco jako závěrečná párty .. No a tady je aspoň jedna fotografie, kde je Kristen, Dakota, Robert, Taylor a další.. :)
Na můj vkus je to pěkná fotka, ae Kristen tam vypadá docela namyšleně..

Nikk v Los Angeles - 13.5.09

14. května 2009 v 20:15 | Denn[Y]
Ták, tentokrát paparazzi vyblikli Nikki Reed dne 13.5.09 v ulicích Los Angeles .. Opět společně se svou kamarádkou Sage Dill .. Musím říct, že jí to moc slušelo !!

Ehm, jo a ráda bych etě napsala info co se článku netýka .. Ten kdo to čte pochopí ..
"Nikki Reed jako Rosalie v Twilight saga.. Sami výte že se má natáčet už za chvíli v Itálii, Nikk jako Rosalie tak boužel žádnou roli nemá, ae má strašně moc ráda scénku kde Bella beží přes město a zachrání Edwarda.. No takže do Itálie pojede společně i s ostatními herci .. :)"

imagebam.com imagebam.com

Fotografie - Robert slaví 23. narozeniny 13.5.09

14. května 2009 v 20:06 | Denn[Y]
Ták, určo mnozí zvás víte, že Robert slavil své 23. narozeniny .. No a dneska se dostalo pro fanoušky pár fotografii z narozenin, které Rob slvil s nejbližšími přáteli a rodinou podle všeho.. ve Vancoveru, Kanda... Nu dyštak 13.5.09 ..
Heh k jeho "outfildu" On je jak černá vdova.. pořad v černým, ae dneska pro změnu změnil černé tričko na býle..xD heh.. ae jako jinak mu to sluší !! .)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley 12.5.09 nákup (Vancover)

13. května 2009 v 20:14 | Denn[Y]
Tak paparazzi asi nemarní čas, oběvili se další fotky, fotky Ashley Greene, která byla spatřena 12.5.09 v ulicích Vancoveru ... No kdyš se mrknete na její oufild.. jako no abych byla upřímná to tričko je docela pěkný, ae ty tepláky a botky se mi moc nelíbí , ae i tak sluší jí to... I když není nalíčená vypadá baječně.. :)
imagebam.com imagebam.com

Fan Plakát - the Volturi

13. května 2009 v 20:05 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ták, oběvil se nový plakát.. Zřejmně plakát od fans.. Na kterém jsou Volturiovi .. Ten plakátek je fakt nádhernej !! Ten kdo ho dělal, se vážně poved !! Mě osobně se strašně líbí ..


Pár fotografii z večera

13. května 2009 v 20:00 | Denn[Y]
Tak zdá se že herci Twilight a teť i New Moon, vyšli do ulic Vancoveru.. a paparazzi zřejmně nemeškali a fotili o sto šest !! Na fotkách jde vydět hlavně Robert a Kristen.. No jak jinak.. jinak sice kvalita je nic moc, ae sluší jim to ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert má dnes 23. narozeniny

13. května 2009 v 19:51 | Denn[Y]

Anooo.. Abych nezapoměla !!
Chtěla jsem napsat takoví menší článek, který se týka Roberta Pattinsona .. Dneska je 13.5.09 a tímto dnem Robert oslavil sve 23. narozeniny !!! No co víc napsat.. chtěla bych mu popřát za mě samo sebou i za tenhle blog a fanoušky všechno nejlepší.. A doufám, že v Twilight saga dlouho vydrží .. "Vše Nej Roberte" :)

Nikki s Dage Dill na joze 12.5.09

13. května 2009 v 19:44 | Denn[Y]
Ták, oběvili se nějaké fotky Nikki Reed, která 12. května 2009 podnikla se svou kamarádkou Dage Dill nějakou tu lekci jogy v Los Angeles...
Ehm na to že byla jen na joze vypada fakt skvěle !! Ty vlásky... oblečení prostě dokonalost!! Ke všmu je tam pár fotek kdy si skočila i nakoupit..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Úterní odpoledne se Selenou - Taylor 12.5.09

13. května 2009 v 19:31 | Denn[Y]
Ahoj, tak dneska mám pro vás nové fotky od paparazzi, jsou to fotky Taylora Lautnera společně se Selenou Gomez 12.5.09... Oba byly spatřeni ve Vancoveru úterý odpoledne..
No mrkněte se na fotky sotjí to za to .. Ae musím uznat že jim to obou moc sluší.. :)
imagebam.com imagebam.com

Taylor skáče přes vodní hydrnat - Vancover

12. května 2009 v 18:26 | Denn[Y]
S Taylora se stává akční hvězda i v obyčejnem životě asi ..xD .. no ehm oběvili se tři foteny kde Taylor skáče přes požární hydrant ve Vancoveru .. Déšť mu asi vůbec nevadí ..
Dalo by se říct i ? .. "Je to jako Jacob Black superhrdina i ve skutečném životě"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Channing Tatuma - Eclipse v roli Riley ?

12. května 2009 v 18:20 | Denn[Y] |  Zatmění
Ták, ja už jsem dávala článek o tom že scénaristka Melissa Rosenberg uvedla, že by ráda vyděla ve třetím díle Eclipse v roli Riley mladého talentovaného herce Channingu Tatumovi ... No, ještě to není ani tak na 50% jisté z mé strany .. Tady je článek click ..No a tady je už video, kde je s Channingem Tatumou taový menší rozhovor, kde dal myšlenku na myšlenku ..New Moon - FansTrailer

12. května 2009 v 18:11 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ták, oběvil se opět nový trailer New Moon, typovala bych ho na fan trailer.. jak jinak..
No ehm, měli by ste se na něj kouknout je to 3fan trailer, který se mi hafo líbí.. je to naprosto skvěle udělané !! Stojí to za to !! :)
btw- Blue-Monke - Please.. Music ?... jestli mě chápeš.. tak na icq :)


Taylor, Dakota a Cameron 10.5.09

12. května 2009 v 18:02 | Denn[Y]
Tak oběvili se nové fotky z 10.5.09 kde se slavil den matek... No tenhle den, zřejmně "slavil" Taylor Lautner, Dakota Fanning a Cameron Bright, který hraje v New Moon Aleca.. fotky přidávám všechny, sou totiž jen 3 a nakaždých je jeden znich...
Jinak, pomalu začínám dělat nové rubriky Volturiovi, smečku vlků a tak podobně, myslím,m že od příštího týdne můžu začít přidáváat novinky o Dakotě a podobně ;) Ztm to ještě necháme tak jak to je..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Prosím hlasuj pro Denn[Y]

11. května 2009 v 20:43 | Denn[Y] |  Block
Aujky
Takže, no poprvé s tímto blogem jsem se přihlásila do soutěže.. Pro mě je to docela důležite, ae je to přece jen.. jenom soutěž... Chtěla bych vás poprosit o nějaky hlásek..
Samo sebou je to na vás.. jak se vám bude chtit, ae budu moc ráda...
Děkuju předem .. hlaovat můžeš click pro Denn[Y]