Květen 2009

Robert - Cannes Film Festival 2009 20.5

23. května 2009 v 21:15 | Denn[Y]
Oběvili se fotky z 20.5.09 kde se Robert Pattinson učastnil jedné akce.. boužel jsem nepopraba o co jde zřejmně "Cannes Film Festival 2009" asi..
No ehm, prostě Robert tam vypadá bombově to je ještě slabí slovo upa dokonalost!! strašně mu to sluší oblek no.. nádhera!!.)¨
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Robert na letišti v Nice 18.5.09

23. května 2009 v 20:55 | Denn[Y]
Oběvili se fotky z 18.5.09 kde paparazzi vyblikli Robert na letišti v Nice .. No podle fotek, byl tak vykulenej z fanoušku, teda podle mě prvních pár fotek mi připadne jak kdyby se právě probudil, ae jinak jakože mu to sluší !!.)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert "odchod" z Vancoveru 17.5.09

23. května 2009 v 20:49 | Denn[Y]
Tak vím no novinky přináším pozdě, ae jne z důvodu, že jsem byla pryč, tak tady jsou ještě fotky ze 17.5.09 kde paparazzi zastihli Roberta Pattinsona když odcházel z Vancoveru .. No ehm, teda tahl toho nadměrně moc, ae sluší mu to !!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen ve Vancoveru

23. května 2009 v 20:43 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Ták, jak víte byla sem pryč a proto jsem nepřidávala žádne novinky, tak se jich tu nahrnulo a mezi ně patří i paparazzi fotky Kristen, která byla spatřena ve Vancoveru .. zdá se že má za sebou kroušnou noc vypadá zdrceně, ae sluší ji to !!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení v Itálii...

23. května 2009 v 20:31 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ták, podle všeho Robert Pattinson už dorazil do Itálie a pomalu se blíží začátek natáčení první scény.... Podle všeho Robuv i Kristeinin dabeři jsou připraveni na natáčení..(Dablerka za Kristen, má skákat do kašny, která je už dostavěna !!) Všichni začali nacvičovat už na náměstí a sou oblečeni do červenýh hábatu no tomu odpovídají i fotky:)

kristensblogcz12c.jpg kristensblogcz11.jpg

3 fotky z New Moon

23. května 2009 v 20:14 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Táák, v novém čísle časopisu Entertainment Weekly byly zveřejněny 3 naprosto dokonalé fotografie !! z New Moon !! ... Tady jsou už všechny tři foteny.. upa nadhera!! fakt že jo aji ta kvalita tomu odpovída !!.)

kristensblogcz10l.jpg kristensblogcz11o.jpg

Alice - žluté Porsche

23. května 2009 v 20:02 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ták, už se oběvili fotky Aliciiného auta.. "jejího" krásného žlutého Porsche.. Jej, hey upa dokonali to autíí .. krásny !! Jí docela závidím.. Když se na ty fotky dívám tak sem si spoměla na "Transformes" (nwm jak se to píše) a na včelku .. :) kdo vyděl pochopí... Krása... nu

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z Itálie

23. května 2009 v 19:56 | Denn[Y]
Ták, mám u pro vás nové fotky z natáčení v Itálii, sou to teda fotky především kašny přes kterou Bella (Kristen Stewart) poběží.. fotky sou sice dvě.. ae proste užasny!! :)
No a podle všeho na začátku bylo na stěnách málo červené barvy proto teťka vysí červené vlajky už i na hlavním náměsti.. .:)

kristensblogcz11.jpg kristensblogcz10.jpg kristensblogcz12.jpg

New Moon - Volterra Tour

23. května 2009 v 19:50 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Tak jak víte, natáčení v Itálii proběhne v městě Montepulciano, ale Volterra pripravila pro fanoušky speciální mapu, kde jsou vyznačeny lokalizace New Moon...
No a tady už je popis jak by to "asi" mělo být !!

*Nejprve přijdete branou Port Francesco, potom jdete po cestě, kterou Alice vešla do města, Alice potom vysadí Bellu na námestí Pallazzo Dei Priori, kde má Bella minutu aby našla Edwarda. Bells potom najde Edwarda v uličce Vicolo Mazzoni. Potom Edwarda a Bellu vedou ulicemi k domu Vita Vilterru (cestou je zeď kde fanoušci múžou psat vzkazy). Bella s Edwardem pak běží temnou chodbou a opouštějíměsto Port All Arco.*

imagebam.com

Officiální plakát New Moon

23. května 2009 v 19:39 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
AhoOj..
Ehm takže já už sem spátky k tomu ae článek pozděj.. pujdu doplňovat novinky, který sem boužel za ten tejden vynechala...No tak já jsem už před tejdne psala že by se měl oběvit officiální plakát New Moon, no a jak jinak fakt se oběvil !!
Je naprosto užasnej !! Jako prostě odkonalos.. sice je to trochu víc vyretuchovany, ae co na tom, fakt užasny!! Nwm co víc bych k tomu dodala!! :)


Dakota Fanning - Set 001 - USA Today 1

19. května 2009 v 18:00 | Denn[Y]
Ták, já jsem slíbila že pomalu, ae jistě začnu přidávat už články, paparazzi, akce a podobně i k novjeji založeným rubrikám například Volturiovi a nebo k "smečce vlku".. (etě to musím doladit) .. No, ae je jasne že Dakota je prostě Dakota tak už tady je první photoshoot na tomhle bločku, je trošku starší Dak je na něm etě mala.. ae moc jí to sluší !! :)
kristensblogcz.jpg kristensblogcz1.jpg

Elizabeth - photoshoot II

19. května 2009 v 12:00 | Denn[Y]
Napadlo, mě že tu nemám skoro žádný photoshoot Elizabet Reaser - Esme Cullen, takže aspoň nějakej semka určo hodím .. Tenhle je vážně krásnej, Elizabeth ma na něm krásnej usměv!! Prostě jí to moc sluší .. mrkněte se a uvidíte :)
kristensblogcz.jpg kristensblogcz1.jpg

Utery a středa tu nejsem

18. května 2009 v 10:25 | Denn[Y] |  Block
Aujky
Ehm, takže asi bych měla napsat článek k úterý a středě .. No, ták .. V úterý a ve středu tohohle týdna budu pryč, s naší třídou jedeme na poslední výlet tohohle školního roku a konec celé devítky .. Jedeme hned v útery brzo ráno a vracíme se ve středu kolem5-6 hodiny, takže tu ty dva dny novinky vubec nečekejte, samo sebou jsem přednastavila tak 2 až 4 články.. aby tu aspoň něco bylo.. Docela mě to štve pač ty dva dny neuvidím novinky co se děje a tak, ae tak potom to doplním, jinak jedem, na Baldovec.. Se docela těším, ae asi by to mohlo být dýl když je to naposled s touhle moy třídou .. No a etě bych chtěla napsat co se týka eSbéček, hned jak se dostanu (asi ve čtvrtek) na PC vás oběhnu .. a podobně:)
Nu nic tak já se loučím, mějte se pěkne ..
Denn[Y]

Na posled - hlasni pro Denn[Y]

17. května 2009 v 11:34 | Denn[Y] |  Block
Ták, je to poslední kolo .. Kolo Sonb... Do kterého jsem se přihlásila ... No ehm, myslím, že napodles.. Nějak mě to nebere.. na tomhle blogu "poprve a naposled".. Je ton už finále takže bych vás chtěla poprosit o hlas.. poslední hlas pro tenhle blog, kterej si to zaslouží .. Tedy především eSbé !! :)
No takže hlasní prosím pro Denn[Y] click !! .. Budete moc hodní.. děkuju

Nikki - T-Mobile Sidekick LX Launch Event (14.5.09)

17. května 2009 v 11:26 | Denn[Y]
Ták oběvili se fotky ze 14.5.09 kde se Nikki zučatnila akce, která nesla název "T-mobile Sidekick LX Launch Event"... Nemám co dodat, Nikk to strašně moc slušelo .. Vypadala senzačně ty její šaty no prostě není co dodat krása!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikki Reed slaví své 21. narozeniny

17. května 2009 v 11:20 | Denn[Y]
To je šilený, tady má každej narozeniny .. Ehm no a taky Nikki Reed, není vyjimka.. nejdřív Robert a teťka i Nikk .. No Ták, Nikki Reed, dnešním dnem oslaví sve 21.narozeniny.. Ehm, pěkný číslo 21 (že Kačí) ... Tak bych jí blogem i sebou chtěla popřát všechno nejlepší .. k těm narozkám .. :)
Doufám, že se oběví nějaky fotky z oslavi.. se těším .. :)

Další fotky z párty v Blue Water Cafe

17. května 2009 v 11:11 | Denn[Y]
Tak ja už sem semka davala fotky z párty "new moon/Twilight/ Eclipce" a podobně .. Vše se konalo v Blue Water Cafe clubu .. No tady jsou nějaké fotky z minula click .. a tady už jsou nové fotky, kteréé se včera oběvili na netu ... :

Ashley Greene - večer "Bardon" 15.5.09

17. května 2009 v 10:46 | Denn[Y]
Ták, Ashley Greene, si opět užíva života v Los Angeles , tentokrát byla na "Bardon" v pátek večer v krásných červených "večerních" šatech !!! (15.5.09) .. Ehm ja nwm co říct, moc jí to slušelo, navíc společně se svou kamarádkou která je taky celá v červeném k sobě pěkně ladili ... No a ty šaty taky dobře ladí k mému desingku .. Heh paráda..
imagebam.com imagebam.com

Robert v LA

17. května 2009 v 10:37 | Denn[Y]
No ehm, tady k temhle fotkácm nemám co dodat pač ten překlad sem nedovedla pochopit, skoro nic mi nedávalo smysl.. Podle všeho se asi Robert vrátil do LA a tam ještě oslavil své 23. narozeniny.. No ehm, snad mam aspoň trochu pravdu a tady jsou nějaké fotky..¨
No na fotkách mužete vydět i Ashley nebo Rachelle ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Prosím hlasuj pro Denn[Y] ještě jednou.. Prosím

16. května 2009 v 12:57 | Denn[Y] |  Block
Aujky..
Ehm takže eťě prosím o hlas... Vím, že je to taky ujetý podle mě.. Dlouho sem se nezůčastnila nějaké soutěže a to je po dlouho době ... první na tomhle bločku .. Nu doufam že taky poslední, nějak mě nebaví zhánět nějaky hlasy..
Takže pokud se vám opět bude chtít.. hlasněte pro mě..
Hlásní pro Denn[Y] .. click Moc děkuju ..