Květen 2009

Robert Pattinson - Photoshoot 5

30. května 2009 v 14:00 | Denn[Y]
Tak, je tu přednastavenej článek s Robertem Pattinsonem, nebo spíš jeho photoshoot, Nwm jak je shoot starej, ae tak vypada pěkně... Robovi to moc sluší.. :)

kristensblogcz4.jpg

Odjíždím do Itálie (se školou) 29.5-7.6.2009

28. května 2009 v 21:14 | Denn[Y] |  Block
Ahojky,
Tak už píšu do předu a proč vlastně ?.. No ehm zase vás opouštím ano ano .. No docela mě to sere, už jen z důvodu bez kamarádu, rodiny a navíc mě štve že neuvidím novinky o Twilight a pokračování New Moon natáčení v Itálii, protože právě mířím do Itálie k mořu se školou .. No teda musím uznat že se fakt těším, jedeme v pátek v 11 a příští týden v neděli by sme se měli někdy v odpoledních hodinách vrátit .. no tak uvidíme kdy se tu zase oběvím .. Snažila jsem se na každý den co tu nebudu přednastavit nějakej ten článek, ae boužel sem neměla moc času, takže nwm nwm.. no uvidíte sami ..
Až se vrátim eSbéčka všechny oběhnu .. doufám, že si to přečtete aby ste se pak nedivili ¨že kvám ten týden nezavítam ..
No tak se mějte pěkne.. a uží te si ten tejden ..
Denny

Ashley v Montepulcianu 28.5.09

28. května 2009 v 20:39 | Denn[Y]
Tak, konečně se oběvili i nějaké ty paparazzi i o Ashley Greene, která je samo sebou taky v Itálii .. na natáčení New Moon... Jsou to fotky z dnešního dne tedy 28.5.09 kde paparazzi vyblikli Ashley když se udajně procházela po Montepulcianu.. No sice fotky jsou z vrchu, ae prostě sluší jí to.. jako vždycky se musí nechat!! .)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Moon - natáčení - Itálie

28. května 2009 v 20:33 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Tak oběvili se opět nějké nové fotografie z natáčení New Moon v Itálii.... Fotky sou upa užasny Kristen i Robertovi to strašně moc sluší .. navíc prostě nevím co víc bych k tomu napsala.. Kažřdej na to má jinej nazor, strašně se těším až bude film dotočenej :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení (New Moon) Itálie - Bella a Edward 27.5.09

27. května 2009 v 20:39 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ty kráso !! Tak natáčení je v plném poudu !!! Jsou tu první !! fotky z natáčení New Moon a to hned fotky kdy Bella zachranuje Edwarda a pote se (jak by to bylo po překladu -smooch) "muchlují" .. Pání, první foteny vážně z natáčení vydím, uplně užasny navíc !! Určitě se mrkněte je to z dnešního dne 27.5.09 .. No nevím co víc bych dodala, fotky mluví za sebe!!:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert Pattinson : Remember me (plakát)

27. května 2009 v 20:22 | Denn[Y]
Ták, sice to semka nijak nepatří, ae přece jen hlavní postava je Robert Pattinson, takže by tu o něm mohlo bej to co nejvíce, také to že Rob hraje ve filmu Remember me a Summit Ent zveřejnilo před několika dnyprvní plakát s Robertovím jménem.. Teda, plakát je fakt jednoduchej, mordá je prostě dobrá ....
Perex

Kristen - Itálie 26.5.09

27. května 2009 v 20:17 | Denn[Y] |  Paparazzi K
Jsou tu fotky z natáčení v Itálii .. Teda fotos jsou jen tři a je na nich Kristen a na jedné i trošku vydět Dakota... No je tam fakt hafo lidí, zdá se že Kristen jen vychází z hotelu nebo se vážně natáčí ? Nevím, ale strašně jí to sluší, tady se mi hafo líbí.. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen, Ashley a Dakota - Itálie "restaurace"

27. května 2009 v 20:12 | Denn[Y]
Heh, tak oběvili se footky, kde je vydět, Kristen, Ashley a nebo třeba Dakota, holky jsou v restáuraci v Itílii, ovšem podle fotek jde vydět, jako by seděli na střeše.. kouří, a společně se fotí... No sice nejsou moc vydět, ae sluší jim to všem ..
No ale zdá se že Kristen, rupaj nervy... Na fotce jde vydět, jak paparazzi Kristen fuckuje.. dochazej jí zřejmně ty nervy.. no ani se jí nedivím ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert v Italii - Natáčení 26.5.09

27. května 2009 v 19:57 | Denn[Y]
Tak oběvili se fotky Roberta v Itálii, jsou to fotky podle všeho z dneška, kdy Robert byl zahlídnut .. "při" natáčení New Moon,.. MuSsím uznat že mu to slušelo :) :)
imagebam.com imagebam.com

Chris Weitz v Itálii, Montepulciano (+video)

25. května 2009 v 20:21 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ták, oběvili se dvě fotky režisera Chrise Weitze, který byl spatřen v Montepulcianu v Itálii, když se koukal na plán natáčení a celkově budov, kde se má film natáčet... No teda jakože není moc vydět, pač jsou to zřejmně amatérské záběry ae i tak parada:)
kristensblogcz12.jpg kristensblogcz11.jpg
Video pod Perexem


Další plakát k New Moon - Wolf + Bella

25. května 2009 v 20:13 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Tak ehm, oběvil se opět "newe" plakát k New Moon, no nejsem si jistá jestli je to opět "officiální plakát" s vlčí smečkou a Bellou nebo je to jen upraveny, ae podle psaného anglického článku a překladu by to měl být další "off" plakát .. No, nwm nwm, ae tak i tak je pěknej !!:)

"Fan" fotky Robert a v Itálii

25. května 2009 v 20:04 | Denn[Y]
Tak zdá se že se oběvili fan fotky Roberta Pattinsona v Itálii, jak sami vydíte fotky jsou upraveny .. ae upraveny tím spusobem jakože "nic moc".. samo sebou neci urazit majitele upravy, ae mě se to nelíbí spíš zničená fotka, než že by to bylo pěkny.. No, ae i tak 3 fotky Roba v Itálii.. :) Se mrkněte sluší mu to..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley už v Italii

25. května 2009 v 19:59 | Denn[Y]
Táák, zdá se že už i Ashley Greene dorazila do Itálie na natáčení New Moon ... No paparazi jí vyblikli na letišti, kde mužete na jedné fotce zahlédnout i Kristen, zdá se že Ashley neměla náladu na focení, takže se "skríva" no, ae i tak sluší jí to !!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Přemístitelná socha - Volltera

25. května 2009 v 19:53 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Na webu Italských fanoušku přesněji TwilightersItalia se oběvila fotografie nového "přírustku" do filmové výbavi Volterry a tím je přemístitelná socha, a na jejim spodu je "přivázaný" upír..
Teda, fotka je fakt zajimava, na živo to musí vypadat užasně !!:)Montepulciano - Kristen s Robertem natáčení + večerní restaurace 24.5.09

25. května 2009 v 19:48 | Denn[Y]
Tak zdá se že do Itálie dorazila i Kristen Stewart a pomalu se pouští do natáčení New Moon v Itálii jdsou tu fotky z 24.5.09 kde zřejmně Kristen byla poučena co má dělat.... No a apak také fotky z večera kde Robert a Kristen, byli vyfoceni nedaleko města Montepulciano na večeři ještě společně z několika členy "posádky" .. No musím uznat že jim to sluší :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cam s přítelkyní a s dcerkou v Beverly Hills 24.5.09

25. května 2009 v 19:31 | Denn[Y]
Tták, zdá se že Cam Gigandet byl 24.5.09 spatřen zřejmně v Beverly Hills se svou přítelkyní Dominique Geisendorff a s cerkou Everleigh .... No musím uznat, že jako rodinka by vypadali ještě líp, strašně jim to spolu sluší, a ten kočárek :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor - v Los Angeles - 23.5.09

25. května 2009 v 19:19 | Denn[Y]
Ahojky
Ehm, tak jak víte Taylor na natáčení v Itálii teda nebude, pač tam nemá žádnou roli, jako třeba Kristen a nebo Robert, Takže se oběvili fotky z Los Angeles 23.5.09 kde paparazzi vyblikli Taylora když si kupoval údajně nějakou hru do playsteisna 3 ... :) No, ae jakože sluší mu to musíte uznat sami !! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart - photoshoot 9

24. května 2009 v 12:49 | Denn[Y] |  Photoshoot
Ták, dneska nwm co a jak, tak mám pro vás aspoň jeden photoshoot Kristen Stewart.. řekla bych že je starší, ae mě osobně se líbí , sluší jí to .. :)

Jsem zpět ..

23. května 2009 v 21:45 | Denny |  Block
Ahojky
Ták, konečně píšu článek ..Chci se vám omluvit, pač sem psala že se tu ukážu ve čtvrtek a stoho nakonec sešlo, pač sem měla počítač v opravně a tetka mi na něm nejde internet takže jsem opět u táty v pracovně.. no, ae net by měl opět zase za chvíli jít uvidíme.. No jinak na víletě to bylo suproví .. :) nwm co víc bych k tomu napsala..
Jinak snažím se dohnat novinky co jsem za ten tejden zameškala boužel nwm moc co a jak, tak jsem přidala jen to co jsem na webovích stránkách našla, ae myslím, že to stačí .. Pokud jsem něco vynechala, tak se moc omlouvám, ae myslím, že tu nemusí bejt uplně všechno !! :)
Ták, jinak zítra se tu snad opět ukážu uvidíme, možná, ae až večer nebo naopak ráno.. ještě newím .. No tak snad novinky stačí, ještě se mrknu ..
Tak se mějte ...
Denny

Taylor na letišti v LA 22.5.09

23. května 2009 v 21:24 | Denn[Y]
Ták, já už pomalu končím těma zpráváma z minulého týdne co jsem nestihla .. když jsem byla pryč a jsou tu fotky Taylora Lautnera který se oběvil v pátek 22.5.09 odpoledne na letišti v LA.. no musím uznat že mu to moc slušelo !!:)
imagebam.com imagebam.com