Březen 2009

Datum české premiéry - New Moon (+ spousta dalších)

31. března 2009 v 19:35 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Na stránkách e-cullen.org, se zvěřejnilo, datum premiéry New Moon, je to velice očekávané, pro fanoušky Twilight sagy, takže tohle datum bude nebo spíš je skvělá zpráva .. no a nejen to taky další datumi, ae pro ČR je to to nejlepší :)

Teda - 26.listopadu 2009 - česká premiéra New Moon - Nový měsíc
Pod perexem jsou i jiná data -

Kristen se svím přítelem Michaelem a s Nikki v Meanwhile

31. března 2009 v 19:25 | Denn[Y] |  Paparazzi K
29.3.09 paparazzi vyblikli Kristen a jejího ninějšího přítele Michaelem a nejlepší kamarádkou Nikki Reed, na snad procházce nakupech ? nwm ale bylo to ve městě Meanwhile..
Myslím, že to všem třem moc slušelo, i když Michaela nemám dvakrát v lásce (není mi simpatycký)
musím uznat že mu to slušelo :)

New Moon - Natáčení (La Push)

31. března 2009 v 19:17 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Ahojky, jej tak sem tu zase hafo .. potaji.. tu nemam co dělat:) .. jakože na PC, ae ty novinky sem si nemohla odpustit:)
Další fotky z natáčení New Moon, opět na pláži La Push. je to ze dne 30.3.09 .. Na fotkách je možnost vydět Kristen a Taylora, tedy Bellu a Jacoba:)
No fotky dokonalost mrkněte se sami:)

Taylor Lautner - Photoshoot 4

31. března 2009 v 14:00 | Denn[Y]
Ohhh.. tak k tomuhle namám slova !! Hey to je luxusní shootík, ani nwm jak sem na něj narazila Taylor na něm vypada skvěle a ty růže .. hey to je fakt nadhera!!:)

Photoshoot - Cullen family

30. března 2009 v 14:00 | Denn[Y]
Naprotosto dokonalej shootík Cullenovic rodiny.. Hey jakože ne že bych ho neviděla, ae napadlo mě že tady ještě není .. Ale řekněte sami není krásnej !!
Všem členum "rodiny" to fakt sluší :)
btw - z leva - Emmet, Rosalie, Esme, Edward, Carlisle, Alice, Jasper (doufam že sem to napsala správně pokud ne tak se předem omlouvam:))

Edward and Bella - Photoshoot II

29. března 2009 v 14:00 | Denn[Y]
Tak jelikož a protože táta odjel mám možnost přidat nějaké ty články .. Našla jsem krásnej photoshoot.. musim ho prostě přidat.. Kristen i Robovi to moc sluší.. krasny..
Jinak myslím nebo spíš.. strašně se mi líbí to oblečení Kristen, i když je to černobýle a jen dvě fotky i tak je to pěkny :)

Fotografie z filmu 7

29. března 2009 v 13:07 | Denn[Y] |  Stmíváni
Mě napadlo, že bych mohla přidat, nějaké články nebo prostě fotky z filmu "Twilight" a tady jsou fotky když Bella přišla na hodinu Biologie nebo co to měli , teťka netuším, asi mam nějakej vypadek :).. heh jako obvikle..

Sam and Emily - home (fotos)

29. března 2009 v 12:52 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Na netu se oběvila ztm teda (co sem našla) jedna fotka domečku Sama a myslím že i Emily ..
Teda kdo nečetl knížku ztm asi nwm o co goou .. ae Tak Sam má byt takovej "Velitel" smečky vlku a ta Emily, jeho přítelkyně.. teda pokdu sem to z té knižky pochopila.. :) (doufam)
A tady fotka "jejich" domečku

Jackson Rathbone in German Bravo - Překlad

29. března 2009 v 12:44 | Denn[Y]
Ták, jsem překládala článek z Německého bravíčka.. je to překlad o Jacksonovi Rathbone … Jej, tak tady je zakl. Článek a pod tím překlad:)..
Boužel německy moc neumím, nebo spíš vubec, takže žádnej zázrak to nebude..
****
Er ist die perfekte Besetzung fur die Rolle des gut aussehenden Vampirs Jasper Hale in "Twilight". Vor seinem groben Durchbruch versuchte sich der in Singapur geborene Jacskon am Theater von Midland/Texas und in kleiner Rollen wie im Thriller "Pray For morning"

Překlad
Je perfektní herec, velice vyhledávaný díky své roli upíra Jaspera Hala ve filmu "Twilight".
Narodil se v Singapůru a přestěhoval se do Midland/Texas.
Zahrál si také v menších "roličkách" například ve filmu "Pray for morning" (který byl natočen roku 2005 Jacksonovi bylo tehda 20 let a podle fotek si myslím, že tu roli zahral skvěle:))

Fotky - Kalendář (Německé Bravo)

29. března 2009 v 12:13 | Denn[Y]
Ahojky,
Už sem vám psala že sem si v Práglu koupila to "nové" německé Bravo s příloho kalendář twilight ... tak tady pro vás mám boužel nekvalitní fotky z tohole časáku .. Jasně že na živo vypadají tisíckrát líp, ae boužel kvalita nic moc.. no mrkněte se sami ..

Bella a Edward - Před plesem + Jacob (for Ba.Cullen)

29. března 2009 v 0:39 | Denn[Y] |  Stmíváni
Tak.. teťka přidávám, fotky z filmu Twilight .. jsou to fotky kdy de Edward a Bella na ples .. Proč je semka dávam ?.. Tak jasně patří to sem .. podle mě .. ae především protože jedna slečna jménem "Ba.Cullen" mě poprosila jestli bych je nemohla najít a dát na blog :)..
Takže tady jsou, teda jestli jsou to ty co si měla na mysli.. a tedy pokud už si je nenašla sama :).. Kdyby to nebili ony stačí napsat komentík a ráda se podávam po jiných (jakykoliv) budu jen ráda :)

2 fotky -New Moon

29. března 2009 v 0:25 | Denn[Y] |  Nový Měsíc
Tak teda, ztm sem našla jen 2 fotky .. (určo jich je víc) ae nwm .. všechny sou na stejny brdo pořád do kola, takže semk dávam jen dvě podle mě suprové .. Podle mého (jako vždy) nepřesného přeložení to má být dům Billyho a Jacoba Blacka ... a ten "naklaďáček" no to snad každey ví .. Bellin .. :) Sou to moc pěkny foteny:)

Rachelle Lefevre-Blood River Premiere

29. března 2009 v 0:19 | Denn[Y]
Táák, Rachelle Lefevre byla na "Blood River Premiere" v Los Angeles a to 24. března 2009 !!
Musím uznat, že jí to moc slušelo líbí se mi její vlásky (jako vždycky) .. a prostě to oblečení je fakt nádherny !! Moc jí to sluší :)

Hodina - ze strany Edwarda

29. března 2009 v 0:02 | Denn[Y] |  Stmíváni
Heh, ty jo to semka prostě musím dat!! To je něco uap UaAAaa...
Nwm kdo zvás četl Pulnoční slunce.. (teda nwm ani kdo zvás ví co to je :)) ..
Ten kdo četl Stmívání jako knížku ví že je to jako by ze smětu Bells, Bally co si myslí a tak.. a to půlnoční slunce je ze směru Edwarda..
No a je to tak, že když Edward Bellu uviděl, začali mu v hlavě proudit myšlenky že by jí mohl "zabít" protože mu řpišla neodolatelná a já sem teťka našla docela "hrubé" fotky jak by to asi vypadalo v hodině při biologii nebo co to měli :) No mrkněte se sami je to pěkny:)

Rachelle - Photoshoot 2

28. března 2009 v 23:50 | Denn[Y]
Našla jsem NAPROSTO UŽASNEJ shootík Rachelle ..
Mel by to být shootík udajně pro H Magazine .. Ej tohle je fakt nadhernej shoot upa mě "očaroval" Rachelle to moc sluší vypada skvěle !

Nikki Reed - 18.března 2009

28. března 2009 v 23:34 | Denn[Y]
Tak je tu paparazzi ohledně Nikki Reed... Sice trošku starší, ae myslím, že to vubec nevadí .. Jsou to fota z 18. března 2009 ... Na fotce je Nikki s fanouškem.. a další fotka jak nastupuje do auta..
Myslím, že vypadala skvěle..

Ashley - 26.3.09 Bar Deluxe

28. března 2009 v 23:25 | Denn[Y]
Tak tady jsou fotky z 26. března 2009 .. Kde paparazzi vyblikli Ashley, která zřejmně mířila do svého "oblíbeného" clubu Bar Deluxe.. Myslím, že vypadala senzačně :)

West Hollywood - Kitson - Video

28. března 2009 v 23:20 | Denn[Y]
Tak Tady je videjko z akce ze dne 21.3.09 .. tedy přesněji .. z West Hollywood v obchodě Kitson ..
Kterého se učastnila Ashley, Kellan a Rachelle .. :)
Btw- to video je užasne !!:)

Ashley, Kellan and Rachelle in West Hollywood - Kitson

28. března 2009 v 23:17 | Denn[Y]
Jej tak, vím, že je to asi pozdě, ae mě ty fotky přišli tak krásný, že sem je semka musela prostě dát !! Je to tedy přesněj 21.3.09 ..
Fotky tedy Kellana, Ashley a Rachelle ve West Hollywood v obchodě Kitson ... Kde se už podle fotek konala taka autogramiáda .. propagace Twilight..
Musím uznat že všem to fakt hafo slušelo !! A ty fotky (je jich více jak 100, vybrala jsem jen ty fakt podle mě nej) no prostě to je krásný !!:)

How to Be - Photo eclusive

28. března 2009 v 22:54 | Denn[Y]
Heh, zdá se že film z názvem How To Be.. se tak nějak pořádně rozjel .. Robert hraje hlavní postavu se jménem Art .. No a na stránkách "stanice" MTV ze oběvuji nové a nové věci vyjímkou není ani nová "fotka" (bo jak to nazvat) z How To Be ..